Главная        Про украинский футбол       Все статьи сайта        Обратная связь       Гостевая книга
Сербія – у фіналі Меморіалу Лобановського

украинский футбол
Федерация футбола Украины
Профессиональная футбольная лига

Яндекс.Метрика
Першим фіналістом V міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського стала молодіжна збірна Сербії, котра в дебютній зустрічі виявилася трохи більш везучою, ніж суперники з Молдови. Драматичний півфінал завершився серією післяматчевих пенальті, яка продемонструвала, що з нервами справа краще саме у балканців (основний час - 1:1, пенальті - 7:6).

Перший поєдинок у рамках Меморіалу Валерія Лобановського приймав стадіон НТК імені Віктора Баннікова. За умов страшенної спеки гравці апріорі не могли показати усіх своїх можливостей, тому матч проходив у невисокому темпі. Втім, це не завадило сербам, у стартовому складі котрих вийшли чотири віце-чемпіони Європи-2007 (U-21), раз по раз створювати небезпечні моменти біля воріт суперників. Виглядало логічним, що відкрили рахунок саме гості з Балкан. На 30-й хвилині Нікола Петкович чудовим ударом з кута карного майданчику захопив зненацька голкіпера молдаван.

Збірна Молдови могла сквитати рахунок наприкінці тайму, однак в одному з епізодів Дімітру Долгову буквально з метра не вдалося переправити м’яча у сітку. Після перерви серби спокійно відійшли назад, підсвідомо, можна припустити, зберігаючи сили для фіналу. До певного часу ініціатива, якою володіли молдовани, не давала їм жодних плодів. Хоча кілька гострих моментів хлопці Ілії Карпа таки створили і, врешті-решт, на 88-й хвилині, відновили рівновагу. Невдалий удар Андрея Колочарі перетворився на гольову передачу Дану Післі, який з близької відстані переграв воротаря.

На останніх секундах молдовани могли і вирвати перемогу, однак Ніколае Рудак не влучив у порожні ворота суперників метрів з 12–13. Аби виявити першого фіналіста Меморіалу Валерія Лобановського-2007, командам довелося пробити по дев’ять пенальті. Чудово зіграли воротарі, зробивши по декілька ефектних сейвів, однак удача посміхнулася сербам. Марко Йованович у вирішальний момент не схибив і зафіксував рахунок у серії – 7:6 на користь збірної Сербії.